Vážení rodiče, dle usnesení vlády ČR se od

1.3.2021  do 21.3.2021 uzavírá základní i

mateřská škola!

O dalším postupu vás budeme informovat na

těchto stránkách.

Přejeme vám pevné zdraví a mnoho sil,

abychom to společně zvládli!

Informace ohledně ošetřovného ZDE

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Žádost o ošetřovné ZDE

-------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------

UPOZORNĚNÍ: Děti z MŠ budou vydávány pouze zákonnému